fbpx

Бургери

“Smash” Бургер

400 ден

Главно Јадење

Азиско пилешко

400 ден

Главно Јадење

Бифтек со зеленчук

1.290 ден
1.490 ден

Пици

БОРЏО

390 ден
Напомена: Не вршиме достава, но можете да нарачате online за преземање.
+