fbpx

430 ден

Бургер лепче, јунешка плескавица, сенф, пржен кромид, чедар x2, кисели краставички, домат, ајсберг и помфрит со лук, оригано и сол

Напомена: Не вршиме достава, но можете да нарачате online за преземање.
+